ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4

Doporučená ponuka T.S.BOHEMIA a.s.

Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 824 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 939 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Info v obchodePredĺžená záruka90 €16 neoverených recenziíĎalšie informácie

Herné
Pre procesory
AMD

• všetko zatiaľ funguje perfektne
    • v UEFI okrem iného aj výborný fan management - PC ide po optimalizácií takmer nehlučne

SATA konektory nie sú celkom optimálne umiestnené takže namiesto pravouhlých koncov káblov som musel použiť priame

Ešte ho inepoužívam

Multi GPU
Herné
Pre procesory
AMD

herný ovládač • kompatibilný s OS Android • USB-C • 12 tlačidiel • maximálna dĺžka telefónu 173 mm • podpora cloudového hrania • ergonomický úchop • 2 analógové páčky • tlačidlá Screenshot, Turbo

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • - veľmi dobrá hodnota za peniaze
    • - celkom dobré chladenie a konštrukcia vrm
    • - nie príliš efektné všetko zbytočné
    • sračky, najmä žiadne zakryté svetlá
    • plastový kryt na chladičoch vrm
    • - ale na čipovej sade svieti červeno
    • ako je na obrázku, ak ho niekto potrebuje
    • : D
    • - za cenu je to jednoduchšie
    • BIOS vhodný na pretaktovanie
    • - pomerne veľa portov USB na zadnej strane, takže
    • takže ich nebude málo
    • - bohužiaľ, LLC (Load - Line Calibration) nastavenie pre OC je pomerne často chýba v BIOS (aktuálne najnovšia verzia: P4. 50)

Samozrejme, že má nejaké drobné nedostatky, ale ak to myslíte s BIOSom a ďalšími hlbokými technickými vecami vážne, nebudete si kupovať základnú dosku za toľko. Ak potrebujete stroj na hranie hier a je pre vás trochu dôležitá odolnosť do budúcnosti, možno vás nezaujímajú ďalšie zbytočné rgb sh*t a chcete aj OC, ak máte možnosť, je to najlepšia možná voľba. Môžete doň dokonca vtesnať Ryzen 5 3600 (aj keď by som ho nevylaďoval) a priemernému hráčovi poslúži na 100 %, ak nemáte prémiové očakávania.

• Vyzerá to dobre
    • Lacné
    • Práce
    • --Na základe toho, čo som o ňom našiel na webe, bude niesť 3950x s bezpečnosťou, v porovnaní s mnohými drahšími strojmi.
    • --Má dostatok ventilových konektorov, regulácia otáčok funguje v softvéri a biose, môžete si vybrať, či chcete použiť DC v PWM, ale kalibrácia je pomalá.
    • --Overclocking je tu, ale nič navyše. Hodnota Vcore sa nastavuje v krokoch po približne 10 mV, ale nemôžete zadať, čo sa vám páči. Funkcia kalibrácie záťažovej linky je dosť fapados, môžete nastaviť iba jeden offset, a to vo veľkých krokoch (25 mV).
    • Kompatibilita pamäte RAM
    • --gskill ripjaws v 2x8GB 3200mhz cl16 kit funguje dobre s r7 2700
    • Zvukový softvér
    • --Existuje niekoľko ovládacích plôch pre zvuk, z ktorých každá je vhodná na iné veci. V predvolenom nastavení sa na mikrofón nepozerá, v softvéri to musíte opraviť. Neviem nájsť, kde nastaviť, aby sa súčasne prehrával zvuk z predného panela a zo zadného zvukového výstupu.

Odporúčam ju, ak hľadáte lacnú kartu pre svoj starý stroj am4es. Ak ste predtým používali takéto lacné karty, nebudete mať žiadne problémy, ale ak ste používali 40-50 000 alebo viac, môžete byť trochu zmätení.

• Lacné
    • Nízkorozpočtová kvalita, radšej ASUS / Gigabyte / MSI

Bohužiaľ, stále som nebol pozitívne sklamaný značkou. Produkt prišiel chybný... toto je už niekoľká zlá skúsenosť s Asrockom. Našťastie sa mi podarilo prejsť na ASUS.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobre vybavená stránka.
    • Moja ram nefungovala na karte, aj keď bola uvedená v zozname podpory.
    • tak som ho predal za 10k na PH... Nie som príliš šťastný z pocitu... : (

Moja ram nefungovala na karte, aj keď bola uvedená v zozname podpory. Predtým som si kúpil ram a poslal som ho späť do RBX so 14-dňovým právom na odstúpenie od zmluvy, ale neodpovedali, takže som ho musel predať za polovičnú cenu. Takže základná doska s ram combo -20K dole . Nie som príliš šťastný... Neskôr začali hovoriť o tom, že nevideli e-mail... nechajme to "suka" je to 21. storočie, mohli by mať trochu spravodlivosti v ich duchu, mali by riešiť veci správne, pokiaľ ide o spokojnosť zákazníkov, nie tak náhodne, pozerať sa na zákazníka ako na úplného idiota! Nie som zlomyseľný, takže prípad neposielam na oddelenie ochrany spotrebiteľa... Dám si do vrecka 20-tisíc a vyhnem sa im zďaleka a žiadam svojich priateľov, aby urobili to isté.

• Ideálne pre
    • Zatiaľ som nezažil

Objednávku som zmenil na základnú dosku ASRock B450M Steel Legend, ktorá má v porovnaní s ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4 lepšiu podporu pamäte a kvalitnejšie kondenzátory.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Veľmi dobrý pomer ceny a výkonu pre platformu AM4. Odporúčame!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrá cena, dobré vybavenie a služby.
    • Nie.

Funguje to perfektne.

• všetko zatiaľ funguje perfektne

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
    • Vynikajúci pomer cena/kvalita
    • preč

Dobrý, aktuálny produkt za dobrú cenu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Predtým som sa značkou ASrock nezaoberal, ale je to celkom dobrá hodnota za peniaze. Vyzerá to dobre. Dobré využitie materiálu. Moderná čipová súprava. A ešte oveľa viac..
    • Mal som problém s integrovanou zvukovou kartou, ale po inštalácii a nastavení sa to vyriešilo. Nemohol som prísť na to, v čom je problém.
    • Nepodarilo sa mi spustiť systém Windows 7.

Staval som úplne novú konfiguráciu a hľadal som základnú dosku, ktorá by bola lacnejšia, ale bez problémov by zvládla novšie procesory AM4.