ASRock G41C-GS R2.0

8 GB
Podporované pamäte
DDR2

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Asi jediná doska na Lga775 na trhu.

• dobrá cena
  • , zakúpené v INGRAM

• Veľmi kvalitná doska, jedna z posledných na 775 soket.
    • Len jeden IDE vstup, disk musí byt SATA.

S doskou som spokojný, žiadny modrý obraz ako na mojej predtým používanej doske MSI, ktorú som mal 2 roky a záruka len na 1 rok, čo je strašne málo oproti 3 ročnej akú ma táto doska.

Oceňujem technológiu solid capitor for cpu power, môj procesor sa tak nepreťažuje ako predtým.

Aspoň nemusím meniť procesor.

Dosku by som odporučil tým čo potrebujú kompatibilný a rýchly počítač.

Pätice

Integrované grafické jadro: Intel GMA X4500

Zbernica

Maximálna frekvencia systémovej...

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Asi jediná doska na Lga775 na trhu.

• dobrá cena
  • , zakúpené v INGRAM

• Veľmi kvalitná doska, jedna z posledných na 775 soket.
    • Len jeden IDE vstup, disk musí byt SATA.

Aspoň nemusím meniť procesor.

Dosku by som odporučil tým čo potrebujú kompatibilný a rýchly počítač.

• funkcne

ok

• , zakúpené v Gigastore

jediný produkt pre socket 775, funguje super

• , zakúpené v Gigastore

som spokojny

• , zakúpené v Alza.sk

• Jedna z posledných dostupných MB pre socket 775.
    • Bezproblémová.
    • Len 2 využiteľné sloty pre RAM
  • , zakúpené v Alza.sk

• nic, normalna doska, nic extra
    • Funkcia Wake on Lan nefunguje pokazde

neni o com

• možnosť použiť DDR3 pamäte
    • možnosť OC
    • nemožno kombinovať DDR2 aj DDR3 súčasne
    • otáčky ventilátora CPU sú aj po nastavení privysoké (cca 3800 rpm) !!! - nutnosť používať software na úpravu otáčok
    • málo príslušenstva

v tejto cenovej kategorii tazko ocakavat kopec prislusenstva a funkcii. doska ma len to najnutnejsie, co potrebujete. trosku zamrzi, ze su len 4 pevne USB a 4 pridavne. najväcsim sklamanim je ale konfiguracia otacok ventilatora na procesore. bez nastavenia funguje na plne obratky, po nastaveni ma trosku menej, ale stale privela !

• , zakúpené v InterStore.sk

• dobrá doska pre LGA775 procíky, slušná interná grafika, možnosti biosu, možnosť prejsť na ddr3.
    • RAM musí splniť požiadavky na frekvenciu, v starej doske som mal 533MHz a s 800MHz fsb procíkom doska ani nepípne, vyzerá zdochnutá.. so správnymi beží

staré dosky odchádzajú a ťažko ich nahradiť, ale dobrý 45nm procík je škoda vyhodiť.