Asus M5A78L-M LE/USB3

micro ATX (mATX)
Druhy RAID polí
Podporované pamäte
DDR3

Základná doska Asus mATX (24.4 cm x 19.8 cm), AMD AM3 + FX ™/Phenom ™ II/Athlon ™ II/Sempron ™ 100 Series Processors

• Plánuješ kúpu tohto produktu? Máš oňho záujem? Aj tento model môžeš vyhrať ZADARMO! Stačí kliknúť na tento odkaz a zapoj...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Velka podpora novych AMD FX procesorov
    • Moznost slusneho taktovania
    • 4 sloty na ram
    • TDP pre procesor viac ako 140w
    • a skvela integrovana zvukova karta
    • integrovana grafika utiahne hru world of tanks na minimum co sa len da ale bez sekania :)
    • nic
    • skvela doska ja som ju sice kupil pouzitu no lacnejsiu

Skvela doska no za tu cenu su aj lepsie len ja som ju kupil preto lebo som ju kupil z bazos.sk a tam ju jeden predaval za 30eur tak som ju kupil lebo chcel som prejst na AMD predtym som mal intel so socketom 775 a bola to starota tak som presiel na AMD a som plne spokojny :)

• Integrovana graficka karta

Integrovaná grafická karta ma vo windows 7 hodnotenie grafiky 4.5 a ta utiahne gta 4 a podobne hry síce na najmensich detailoch ale zase bez lagov. Tak ten kto si chce zahrať staršie hry tak si nemusí dokupovať grafickú kartu za neviem koľko EUR

• nepodporuje vela graf. kariet ale 7770 podporuje na sto percent
    • 2 sloty ram
    • da sa zohnat aj lepsia : https://zakladne-dosky.heureka.sk/msi-970a-g43/ tato ma 4 sloty ram a je dost kompatibilna

pohladajte si lepsiu sice je top 3 ale na hry nieje do kancelarie idealna kde si kazdy rok nemenite suciastky

• , zakúpené v Alza.sk

• kvalitna doska