Recenzie ASUS ROG STRIX B250G GAMING

Milan
Milan

Pridané: 27. októbra 2018

• Vyššia kvalita spracovania celkovo ako MSI
  • MSI mi odišla behom 2 mesiacoch pričom to nebola prvá doska od MSI čo ma zradila
  • ASUS stále Funguje OK brz naj problémov
  • Malý rozmer MATX
  • LEN jedno napáanie na doske na ventilátoy v skrinke nutneé použiť rozbočku

Jožko Radiátor
Jožko Radiátor

Pridané: 3. januára 2018

• velmi dobry radiator v kupelni a obyvacke - brokovnica s pistolkou na tretieho kopaca dialnic
  • teplota 115 stupnov je cez leto mi je teplo kvloi tomu pretoze sa potim jak prasiatko na paziti ale cez zimu vdaka tomu ani kurit nemusim a co sa týče vykonu je to asi ako kolac na bapkinei postelyyyi neviem ake i y tam ma byt poradte mi do zajtraaa lebo dostanem jednotku z dyktatu a mama mi nekupi rosky

teplota 115 stupnov je cez leto mi je teplo kvloi tomu pretoze sa potim jak prasiatko na paziti ale cez zimu vdaka tomu ani kurit nemusim a co sa týče vykonu je to asi ako kolac na bapkinei postely- ...............................................................aaaaaa este aj pre male deticky by som neodporucal babkine kolace lebo obcas mozu byt trosku prepecene a inac pre ratatu je to dobre lebo ked sa zakempi vnutri pocitacu tak tam zhori jak mackina krompacovaa lista som velmi skuseny pouzivatel tento produkt patri medzi tie najdrahsie veci na svete ake som kedy ochutnal a ked mate slabe chutove pohare tak sa vam rozbiju po prvom pouziti

ASUS PRIME B250M-A

ASUS PRIME B250M-A