Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

Najlacnejšie ponuky ASUS Sabertooth Z170 MARK 1

ASUS Sabertooth Z170 MARK 1 - Špecifikácia

Výrobca

Výrobca

ASUS

opraviť

Pätice

Pätice

Socket 1151

opraviť

Rýchlosť FSB zbernice

Rýchlosť FSB zbernice

2400 MHz

opraviť

Integrovaná zvuková karta

Integrovaná zvuková karta

Realtek ALC

opraviť

Chipset

Chipset

Z170

opraviť

Ďalšia generácia základnej dosky radu SABERTOOTH stavia na výnimočnej stabilite, extrémnej odolnosti a nadštandardne dlhej životnosti. Postavená je na čipsete Intel Z170 a podporuje procesory 6. generácie Skylake a operačnú pamäť DDR4 SDRAM. Doska je osadená prvotriednymi súčiastkami spĺňajúce armádne štandardy a prechádza radom prísnych záťažových testov na serverovej úrovni. Jej spoľahlivosťou si je výrobca natoľko istý, že ju dokladá rozšírenú 5-ročnú zárukou. Dosku pokrýva takzvaný Thermal Armor čiže "brnenie", ktoré je doplnené dvoma ventilátormi zaisťujúcimi lepšie prúdenie vzduchu a rýchlejší odvod tepla. Na zadnej strane nájdete spevnenú výstuhu, ktorá okrem odvodu tepla od regulátorov VRM a ďalších komponentov zaručuje, že sa základná doska neprehýba ani pod ťažkými grafickými...

celá špecifikácia

Recenzie ASUS Sabertooth Z170 MARK 1

pc.zoznam.sk

Pridané: 2. septembra 2016

ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 – obrnená pevnosť pre fanatikov do chladenia | pc.sk

Ak si niekto kúpi základnú dosku ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 a má v skrini menej ako 7 ventilátorov, je to hriech. Toto nie je doska pre normálnych ľudí, toto je doska, pre šialencov do chladenia, ktorí chcú mať prehľad o teplote každého komponentu a o otáčkach každého ventilátora. Ide o dosku, s ktorou ovládnete každý závan vzduchu v skrini a doska ponúka také softvérové cesty regulácie, že sa z toho zbláznite. Ak vás to však baví, nebojte sa toho, doska ukojí vaše chute v oblasti chladenia najlepšie na trhu. Okrem toho sú tu však samozrejme aj veci pre bežných smrteľníkov ako M.2 slot, dvojica interných USB 3.0, dobré audio, kvalitné napájanie, USB typu C a podobne. To však poskytujú aj iné, lacnejšie dosky. Pridaná cena, za ktorú si tu tak zákazník platí je tak práve výstrednosť tejto dosky v podobe plátov, chladenia a krytiek. Viem si takúto dosku predstaviť veľmi pekne v nejakej tematickej zostave s podobne doladenými komponentami a kolega už veru chystá pre vás build, v ktorom bude použitá práve aj táto základná doska.

Celá recenzia na pc.zoznam.sk

digitalportal.sk

Pridané: 20. decembra 2015

Recenzia: ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 | DigitalPortal.sk

Ľudia často nakúpia výkonné komponenty a zavŕšia to lacnou základnou doskou, čo môže v niektorých veciach limitovať a znižovať výkon. ASUS predstavil základnú dosku, ktorá ostatným ukazuje, ako sa to má robiť.

Celá recenzia na digitalportal.sk

Vývoj ceny ASUS Sabertooth Z170 MARK 1

Môžete kúpiť v 3 českých obchodoch: ASUS SABERTOOTH Z170 MARK 1 od 7 568,00 Kč (297,13 €)