Recenzie ASUS Z170 PRO GAMING

• Skvelé osvetlenie
  • Jednoduché pretaktovanie
  • Štýlová doska
  • Prehladny a lahko nastavitelný BIOS

Táto doska je jednoducho super :D Neviem čo by som vám k nej viac povedal, a moc sa mi toho ani nechce písať ale pokial sem nenapíšem aspon nejaku dlžku textu tak mi neodošle hodnotenie

Overený zákazník Gigastore

Pridané: 30. júna 2016

Zakúpený v Gigastore

ok

www.gamesite.sk

Pridané: 5. apríla 2016

Asus Z170 Pro Gaming - Recenzia

Matičná doska Asus Z170 Pro Gaming opäť dokazuje, že spoločnosť Asus má skúsenosti s dodávaním konkurencieschopného hardvéru zameraného na hráčsku komunitu. S cenou pohybujúcou sa na Slovensku okolo 160 eur určite zaujme začínajúcich hráčov, ktorí si nemôžu dovoliť prémiové výrobky. Na druhej strane je Z170 Pro Gaming, s funkcionalitou a dizajnom pripomínajúcim drahšie výrobky od Asusu predávané pod menovkou Republic of Gamers, múdrou voľbou aj pre skúsenejších používateľov, ktorí plánujú prejsť na novú generáciu Intel čipov. Jednou z mála výčitiek, ktoré na túto dosku máme, boli problémy, ktoré sme mali pri inštalácii operačného systému cez USB a nakoniec sme museli pripojiť DVD mechaniku a nainštalovať systém z disku. Príčina však bola v chipsete, ktorý bohužiaľ oficiálne nepodporuje USB pre systémy Windows 7 a staršie. Preto to neberieme ako chybu konkrétnej dosky, ale problém samotného chipsetu.

Celá recenzia na www.gamesite.sk
Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 25. januára 2016

Zakúpený v Alza.sk

• Krasna doska super bios nastavenie podsvietenia mnam

super doska za super prachy

digitalportal.sk

Pridané: 14. decembra 2015

Veľká zimná súťaž s webom DigitalPortal.sk za 2000€! | DigitalPortal.sk

CHCEŠ VYHRAŤ TENTO PRODUKT? ZÍSKAJ HO ZADARMO! ZAPOJ SA DO NAŠEJ SÚŤAŽE! Pomaly sa blížia Vianoce a keďže je zima, aj keď to tak podľa počasia nevyzerá, v redakcii sme pripravili a spustili veľkú, tentokrát zimnú súťaž, ktorá sa na prelome rokov 2015 a 2016. Kto čakal už tradičnú každoročnú Vianočnú súťaž, ktorú organizujeme už tretíkrát, nezúfajte. V hre je viac cien ako v ktorejkoľvek súťaži doteraz, či už tohtoročnej jarnej, alebo iných minuloročných a to až 30 cien v hodnote 2000 eur!

Celá recenzia na digitalportal.sk

digitalportal.sk

Pridané: 29. augusta 2015

ASUS Z170 Pro Gaming - cenovo výhodná doska pre hráčov | DigitalPortal.sk

ASUS predstavil hernú základnú dosku Z170 Pro Gaming postavenú na čipovej sade Intel Z170, ktorá je zároveň prvým modelom z úplne novej rady Pro Gaming. Novinka v klasickom formáte ATX ponúka hráčom za dostupnú cenu mnoho technológií, ktoré boli doteraz vyhradené len pre vyššiu radu dosiek Republic of Gamers (ROG).

Celá recenzia na digitalportal.sk